Advert
Advert

TARAFLI MEDYA VE "UŞAK" YORUMCULARA UYARIMIZDIR

TARAFLI MEDYA VE
Bu içerik 13754 kez okundu.
Taraflı medya ve Fenerbahçe düşmanlığı yapan "uşak" yorumculara uyarımızdır!
 
Başta, Dopingli çıkmasına rağmen oynatılan Shakhtar Donetsk takımının profesyonel futbolcusu Fred hakkında hiçbir savunma yapmayıp, Fenerbahçemize karşı cephe alan taraflı medya ve Fenerbahçe düşmanları, teknik direktörümüz Vitor Pereira'yı haksız bir şekilde aldığı ceza yüzündende yerden yere vurmuştu.
 
Dün Atromitos ile oynadığımız hem Avrupa yolunda hemde Yunanistanla yarıştığımız, ülke puanı açısından çok büyük öneme sahip olan bu maçta 89. dakika'da Robin Van Persie'nin attığı golle maçı 1-0 kazandık.
 
Fakat bu hain ve Fenerbahçe düşmanı medya Fred olayını dillendirmezken, Teknik direktörümüz Vitor Pereira'yı yerden yere vurduğu gibi Van Persie'nin attığı gole de faul deyip , Fenerbahçe maçı hakemle ve haksız yere kazanmıştır gibi çirkin yorumlarda bulunmuştur. Fenerbahçe futbol takımımızın galibiyetiyle sizi üzdüğünü ve mutsuz ettiğinin farkındayız.
 
Şimdi soruyoruz;
 
Vitor Pereira'ya verilen ceza neden konuşulmadı. Neden savunulmadı?
 
Fred için neden hiçbir basın ve medya mücadele etmedi?
 
Yoksa 3 maymunu oynamaya devammı?
 
Bizler her zaman olduğu gibi bu hain ve Fenerbahçe düşmanı medya'ya karşı mücadelemizi vereceğimizi ve karşılarında olduğumuzu belirtirken Selçuk Yula Ağabeyimizin sözlerini altını çizerek hatırlatıyoruz;
 
 
"İsyan, Fenerbahçe'nin genlerindeki en kuvvetli DNA'dır. Her şey değişir, tek değişmeyen bu inattır. Bunu önce işgalciler öğrendiler. Bundan sonrası için de sıraya girdiler." | Selçuk Yula.
 
Saygılarımızla, 
 
- Genç FENERBAHÇELİLER.