Advert
Advert

Süper Kupa Finali'nin Ardından..

Süper Kupa Finali'nin Ardından..
Bu içerik 11701 kez okundu.
Bütün Fenerbahçeli dostlarıma ve kardeşlerime selamlar; 
 
Pazar günü aşkımızı anlatmak için Kayseri'deydik. Maç günü Kayseri Emniyet Müdürlüğü'nün daveti üzerine yemeğe katıldık. Yemeğin ardından çektirdiğimiz hatıra fotoğrafının internette farklı yorumlandığı bilgisini edindim. Biz davete icabet ettik. Ayrıca dostluk adına bir araya gelmekten rahatsız değiliz. Tribünlerde şiddetin karşısında olduk. Bu sebeple ilk defa bir araya gelmedik, son da olmayacaktır. 
Maça gelecek olursak, her zaman fırsatını bulamadığımız yarı yarıya tribünlerde bize ayrılan kale arkasını dolduran ve Fenerbahçemiz için ülkemizin her bölgesinden, şehrinden maça gelen değerli kardeşlerime özel olarak teşekkür ediyorum  
Öncelikle ev sahibi Kayseri GFB başta olmak üzere İstanbul'dan maça onlarca otobüsle katılım gösteren alt gruplarımıza ve semtlerden katılan üyelerimize, GFB 06 Ankara, Group İzmir GFB, Şanlıurfa GFB, Birecik GFB, Yalova GFB, Bahriyeli GFB, Gebze GFB, Turhal GFB, Sivas GFB, Erzurum GFB, Gaziantep GFB, Mersin GFB, Adana GFB, Yozgat GFB, Isparta GFB, Elazığ GFB, Akhisar GFB, Tavşanlı GFB, Karaman GFB, Konya GFB, Uşak GFB, Antalya GFB, Kahramanmaraş GFB, Çorum GFB, Manisa GFB, Bingöl GFB ve ismini şuan için hatırlayamadığım temsilciliklerimiz de varsa onlarda dahil olmak üzere tüm Genç Fenerbahçeliler üyelerine yürekten teşekkür ederim.

GFB'nin dik duruşunu, birlik ve beraberliğimizi birkez daha gösterdik. Maç boyunca bize yakışan şekilde sıcak havaya rağmen Fenerbahçemize desteğimizi sürdürdük. Önümüzdeki deplasmanlarda aynı birlik ve beraberliğimizle inşallah omuz omuza olmak dileğiyle.
 
Tribünlerde görüşmek üzere,
 
Saygılarımla.