Advert
Advert

Marsilya ve Gençlerbirliği maçlarının ardından..

Marsilya ve Gençlerbirliği maçlarının ardından..
Bu içerik 6116 kez okundu.
Bütün Fenerbahçeli dostlarıma ve kardeşlerime selamlar;

UEFA Avrupa Ligi grup maçı için geçtiğimiz hafta Marsilya'daydık. Takımımızı yalnız bırakmamak için Avrupa'daki kalemiz GFB Europe başta olmak üzere ülkemizin birçok ilinden gelen ve üyelerimizle birlikte ilk kez bu kadar kalabalık bir Avrupa deplasmanı yaşadık. Yaklaşık 500 üyemiz Fenerbahçemizi yalnız bırakmamak için Fransa'ya akın etti. İnşallah yurtdışında oynadığımız maçlarda bu destek artarak devam edecek. GFB Europe üyesi kardeşlerime bizlere göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ederim. Avrupa maçlarına artan ilgide maddi koşulların olduğu kadar onlarında çok büyük emekleri var. Marsilya'da provakasyonlara gelmeyerek takımımıza maç boyunca destek veren herkese teşekkür ederim.

Alınan 3 puanla birlikte grubu lider tamamlamanın mutluluğuyla Fransa'dan döndük ve Gençlerbirliği maçında Fenerbahçemizi yalnız bırakmadık. Skor olarak geriye düşmemize rağmen desteğin artarak devam etmesiyle maçı kazanmamız hepimizi mutlu etti. Maç içerisinde gelişen yeni bestemizde uzun süre tribünlerde yerini alacaktır inşallah.

Sizlerden gelen yoğun talep üzerine ninja model polarlarımızı çıkarma kararı aldık. Artık tribünlerde tek renk dönemi kendisini gösterecektir. 

Tribünlerde görüşmek üzere,

Saygılarımla.

Sefa