Advert
Advert

Konyaspor Deplasmanı

Konyaspor Deplasmanı
Bu içerik 2381 kez okundu.
  4. yıldız yolunda son viraja girdiğimiz Konyaspor deplasmanında, sezon başında "Deplasmanları Kadıköy'e çeviriyoruz" söylemimiz doğrultusunda Konya deplasmanına katılım gösteren başta İstanbul olmak üzere, Konya, Karaman, Adana, Antalya, Nevşehir, Hatay, Kırşehir, Kayseri, Urfa, Yozgat, Niğde, İskenderun temsilciliklerimize sonsuz teşekkürler ederiz. Bizler tribünde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Maalesef sahadan istediğimiz sonuçla ayrılamadık. 
 
  Şimdi önümüzde Kadıköy'ü rakip için cehenneme çevirmemiz gereken bir Gs maçı var. Herkesin bildiği üzere Okul Açık tribünü kasti olarak bilet satışına açılmıyor. Dernekler üzerinden ücreti ile aldığımız biletlerimiz de keyfi olarak iptal ediliyor. 4. Yıldız yolunda en önemli maçımızda, Kadıköy'de şahsi düşüncelerden arınılarak Okul Açık tribünü bilet satışına açılır ve bizlerde Fenerbahçe'nin en büyük gücü TARAFTAR olarak görevimizi yerine getiririz. Bütün aksi durumlar Fenerbahçe menfaatlerine uymayacaktır. 
 
  Son olarak eski futbolcumuz, şimdi hocamız olan sayın İsmail Kartal'ın "şampiyon olduğunda Gs'yi alkışlarım" açıklaması Fenerbahçe taraftarının asla kabullenmeyeceği bir söylemdir. Fenerbahçe şampiyon olur. Fenerbahçe alkışlamaz, alkışlatır!