Advert
Advert

Kasımpaşaspor maçının ardından..

Kasımpaşaspor maçının ardından..
Bu içerik 5578 kez okundu.
Bütün Fenerbahçeli dostlarıma ve kardeşlerime selamlar;
Yaklaşık 4 ay sonra Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda Fenerbahçemizi desteklemek üzere dün akşam oynanan ve takımımızın şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet aldığı Kasımpaşaspor maçında tribünlerdeki yerimi aldım.
Öncelikle tüm dost ve kardeşlerime bana göstermiş oldukları destekten ötürü teşekkür ederim. Maalesef Okul Açık Tribünü'ne bilet çıkarılmayan bu maçta yanımda olmak için Kosova ve Üsküp'ten gelen kardeşlerimiz başka tribünlerde olmak zorunda kaldılar, hepsine tek tek teşekkür ederim. Alt gruplarımızdan başta 1907 Gençlik olmak üzere, Üni GFB, Devils Of GFB, Lise GFB ve Boğaz Hooligans ile tüm il temsilciliklerimize ve semtlerimize, Ultras Fener, 1907 Unifeb, Grup CK, ve Vamos Bien taraftar gruplarımıza da teşekkür ederim.
Deplasman tribününde olan ve şahsıma pankart açarak, geçmiş olsun dileklerini eksik etmeyen Kasımpaşaspor tribününe de teşekkürlerimi iletirim.
Fenerbahçemizi desteklemeyi ve kardeşlerimle birlikte omuz omuza tribünlerde olmayı çok özlediğimi dün bir kez daha anladım. Allah, bir daha sevdiklerimden ayrı kalmayı nasip etmesin inşallah.

Dün akşam Şükrü Saracoğlu tribünlerinde yer alan Ali İsmail Korkmaz'ın ailesine de Fenerbahçe tribünü olarak gereken hassasiyeti bir kez daha gösteren herkese teşekkür eder, Korkmaz ailesinin acısını paylaştığımı belirterek, Ali İsmail Korkmaz kardeşime de Allah'tan rahmet dilerim. Allah, kimseye evlat acısı yaşatmasın inşallah.
Ayrıca son olarak, takımımızın şampiyonluk yolunda en önemli gücü olan taraftar desteğini oluşturabilmek ve tribünlerde güçlü bir destek verilebilmesi için Okul Açık Tribünü'ne (Türk Telekom) bilet satışı yapılmasını bekliyorum.
Umarım önümüzdeki maçtan itibaren Kadıköy'de Okul Açık Tribünü'ne bilet satışı yapılır ve Fenerbahçemize vereceğimiz destekle birlikte sezon sonunda şampiyonluk kupasını kaldırırız.

Tribünlerde görüşmek üzere..

Saygılarımla,

Sefa Kalya


www.facebook.com/sefakalyaGFB