Advert
Advert

Kamuoyunun Dikkatine!

Kamuoyunun Dikkatine!
Bu içerik 18907 kez okundu.
Yıllardır içeriden ve dışarıdan her türlü tehdit ve engellemeye rağmen takımımıza gittiği her stadyumda destek olan Genç Fenerbahçeliler grubu olarak önümüzdeki sezonda da bu misyonumuzu sürdüreceğiz. 
 
Grup olarak bulunduğumuz Okul Açık Tribünü'ne giremememiz için, Okul Açık Tribünü'ne çıkarılması gereken kombineler konusunda her türlü talebimize karşı sessiz kalan Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nun, bizleri Migros Tribünü'ne geçiş yapmaya zorladığını ve Okul Açık Tribünü'ne kombine çıkmaması durumunda da kombinelerimizi Migros Tribünü'nden alacağımızı kamuoyunun bilmesini isteriz.
 
Kamuoyu önünde ''rantı ve bedava bileti bitirdim'' diyenlerin, el altından verdiği bedava biletler, Migros Tribünü'nde gruplara bedava olarak verdiği kombineler ve deplasman masrafları için ödediği paralar, İstanbul Emniyeti'nin tutanaklarında mevcutken, önümüzdeki sezon Migros Tribünü'nde yaşanabilecek olaylar karşısında hiçbir şey olmamış gibi kenardan izleyeceklerini düşünüyorlarsa birçok konuda olduğu gibi bu konuda da yanıldıklarını söylemek isteriz. Okul Açık Tribünü'ne kombine kart çıkarmayarak, grubumuzun binlerce üyesinin yanı sıra, bu tribünde bulunan diğer tribün gruplarımız ve taraftarlarımız da mağdur edilmektedir.
 
Okul Açık Tribünü'nde Fenerbahçe'mizin zarar gördüğü düşünülüyorsa, bugüne kadar karşı olduğumuz E-bilet şartları içerisinde kimlik ve fotoğraflarımızla kombinelerimizi yenilemeye hazır olduğumuzu da belirtmek isteriz. 
 
Lakin, Okul Açık Tribünü kombine satışı taleplerimiz karşılık bulmadığı takdirde, Migros Tribünü'nden kombine satın aldığımızda, yaşanmasını düşünmek bile istemediğimiz üzücü olayların tüm sorumluğunun Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nda olacağını da şimdiden tüm kamuoyunun bilmesini isteriz.
 
Önümüzdeki günler içerisinde, yeni sezondaki yol haritamız hakkında ayrıntılı bilgilendirme, internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.
 
Saygılarımızla,
 
Genç FENERBAHÇELİLER