Advert
Advert

Kamuoyuna Duyurulur!

Kamuoyuna Duyurulur!
Bu içerik 9237 kez okundu.

Fenerbahçe'nin öncü taraftar grubu GFB (Gönülden Fener'e Bağlıyız) olarak, dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan GFB Club Kart projesi hakkında bugün sosyal medyanın satılmış kalemleri tarafından üzerimize atılmaya çalışılan iftiraları sakin bir şekilde takip ettik.
Öncelikle belirtmek isteriz ki, GFB Club Kart gerektirdiği bütün hukuksal zorunlulukları karşılayan tamamen yasal bir uygulamadır. Club Kart sayesinde üyelerimiz daha evvel açıkladığımız üzere günlük hayatında birçok avantaja sahip olabilecektir. Anlaşmalı yerlerdeki indirimler sayesinde kazanan kart sahipleri olacaktır. Böylesine faydalı bir uygulama hakkında ortaya atılmaya çalışılan iddiaların kanıtlanması, iddiayı ortaya atan internet kuklalarının büyük Fenerbahçe taraftarına olan borcudur.
Ortaya attıkları iddiaların doğruluğu hakkında hiçbir bilgisi olmayan, sadece aldıkları talimatlar neticesinde açıklamalar yapan satılmış kalemleri bu savlarını ivedi bir şekilde belgeleriyle kanıtlamaya davet ediyoruz. Ve tekrar belirtiyoruz ki, Club Kart, Go Club bünyesinde ortak çalışılan bir uygulama olup tamamen yasal bir uygulamadır. Grubumuza, tribün liderimiz Sefa Kalya'ya ve tüm üyelerimize atılan bu iftiralara en iyi cevabı, kandırılmaya çalışılan tüm Fenerbahçe taraftarları adına belgeleriyle Türk mahkemelerinde vereceğiz.
Unutulmamalıdır ki; Fenerbahçe internet üzerinden, satılmış kalemlerin at koşturdugu bir çiftlik değildir. Son yıllarda, arkalarından aldıkları talimatlarla ortaya çıkan ve amaçları Fenerbahçe'ye değil talimat aldıkları kişilerin amaçlarına hizmet etmek olan bu maşalara her platformda sonuna kadar savaş vereceğiz. GFB var oldukça Fenerbahçe'mizi kendi işlerine alet etmeye çalışanlar geri adım atmak zorunda kalacaktır. Bu bizim en büyük sevdamız olan Fenerbahçe'ye karşı bir sorumluluğumuzdur.

Son olarak "sanal alemin gayrimeşru çocuklarına" buradan kalem silahşörlüğünü birakmalari gerektiğini hatırlatır, Fenerbahçemiz için bugüne kadar hashtag'den başka ne yaptıklarını sormayı kendimize borç biliriz.

 

 
 

Kendilerine GFB clubkart sahibi olarak fırsatlarımızdan yararlanmalarını tavsiye ediyoruz.

Genç FENERBAHÇELİLER