Advert
Advert

Kamuoyuna Duyrulur!

Kamuoyuna Duyrulur!
Bu içerik 5109 kez okundu.
24 Ocak Cumartesi oynanacak Kasımpaşa-Fenerbahçemiz maçı deplasman tribünü biletleri hakkında bugün, Fenerbahçe Kombine Kart merkezinden taraftara gönderilen bilgilendirme mesajı aşağıdaki gibidir. Fenerbahçe Spor Kulubü'nü yöneten ve her platformda demokrasi naraları ile şov yapan zihniyet, Passolig uygulamasına rağmen kanunları hiçe sayarak Kasımpaşa maçı deplasman biletlerini, bedava kombine ve otobüs verdiği yandaşlarına ulaştırmak için yine ayak oyunlarına başvuruyor. Buradan Kasımpaşa Yönetim Kurulu'na sormak istiyoruz; Kasımpaşa Kulübü'nün kontrolünde satışa çıkarılması gereken deplasman tribünü biletleri nasıl olur da Fenerbahçe kombine kart sahiplerine öncelikli satışa çıkartılacak? Sayın Yıldırım'ın anti-demokratik tutum ve ayak oyunlarına alet olan Kasımpaşa Yönetim Kurulu'nu şaşkınlıkla karşılamaktayız!

 

Camia içerisinde kendisi gibi düşünmeyen, en küçük eleştiride ömrünü Fenerbahçe'ye adamış insanları hain ilan ederek yandaşlarına linç ettiren sayın Yıldırım'ın, demokrasi kisvesi altında uygulamış olduğu anti-demokratik uygulamalara ve yasa tanımazlığına devletimizin gerekli mercilerinin artık dur demesini beklemekteyiz!!!

Maç biletleri kulüp başkanlarının tekelinde olmaya devam edecekse "PASSOLİG" neden çıkartıldı!

 

Son olarak Kasımpaşa Kulübü'nü 24 Ocak Cumartesi oynanacak Kasımpaşa-Fenerbahçe maçı deplasman tribünü biletlerini Passolig uygulaması içerisinde usulüne uygun satışa çıkarmaya davet ediyoruz.

 

Bütün üyelerimizin bu hukuksuz ve mantık dışı uygulamayı başta Spor ve Gençlik Bakanlığı, TFF ve Kasımpaşa Kulubü'ne e-mail atarak şikayet etmeleri önemle rica olunur.

Gerekli iletişim adresleri; info@gsb.gov.tr , iletisim@tff.org , info@kasimpasa.com.tr

 

Genç FENERBAHÇELİLER