Advert
Advert

İftar Yemeğimizde Bir Araya Geldik!

İftar Yemeğimizde Bir Araya Geldik!
Bu içerik 12581 kez okundu.
Genç FENERBAHÇELİLER tarafından İstanbul Yenibosna Spor Kulübü Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen 3 bin kişilik iftar yemeği farklı renklerin buluşmasına ev sahipliği yaptı.İstanbul Valisi Sn. Hüseyin Avni Mutlu iftar organizasyonumuzla ilgili bir mesaj yayınladı. İftarımıza Bahçelievler Belediye Başkanı Sn. Osman Develioğlu ve yardımcıları, İstanbul Valisi Sn. Hüseyin Avni Mutlu'nun Basın Danışmanı Sn. Bekir Kaplan, Fenerbahçemizin Eski İdari Menajeri Sn. Volkan Ballı, Sn. Fadıl Akgündüz ve değerli işadamları, milletvekilerimiz, üyelerimiz, Ultraslan ve Çarşı grubu üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı. Oldukça sıcak ortamda geçen iftar organizasyonuna katılım gösteren tüm misafirlerimize teşekkür ederi, önümüzdeki sene tekrardan bir araya gelmeyi Cenab-ı Allah'dan niyaz ederiz.

Genç FENERBAHÇELİLER

Fotolar için TIKLAYINIZ!

Videolar için TIKLAYINIZ!

 
İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni Mutlu'nun Mesajı;

"
Futbol dünyamızın güzide kulüplerinin çok kıymetli taraftarlarınca birlikte açılacak iftarınızda bulunabilmeyi gönülden arzu ederdim. Rahmet ve bereket ayı Ramazan'da düzenlemiş olduğunuz bu güzel buluşmanın, güzide kulüp taraftarlarımızın birlik ve beraberliğine, sportif ruha ve yaklaşan futbol sezonunda ortak huzurumuza vesile olmasını temenni ediyorum. Ev sahipliğini Genç Fenerbahçeliler'in yaptıgı bu buluşmada katılan tum kulüplerimizin taraftarlarına hayırlı Ramazan dileklerimle, yaklaşan bayramımızda mutluluklar diliyorum. 
Yoğun iftar programları içerisinde katılamamış olmamın üzüntüsünü bir kez daha belirtirken saygı ve sevgilerimi gönülden paylaşıyorum."