Advert
Advert

Haydi Kan Vermeye!

Haydi Kan Vermeye!
Bu içerik 2409 kez okundu.
Kulübümüz çalışanlarından Hakan Toker maalesef 'KAN KANSERİ-LÖSEMİ' teşhisinden dolayı bir süredir tedavi nedeniyle Cerrahpaşa Hastanesi'nde hematoloji bölümünde yatıyor. Bu önemli hastalık süresince sürekli kan takviyelerine ihtiyaç duyuluyor.
Tedavi sürecinde kırmızı ve beyaz kan’a (trombosit 0RH+) ihtiyaç oluyor.. 

0RH+ Trombosit  ve diğer gruplardan kan vermek isteyenlerin Ersin bey’e 0533 461 76 40 numarasından irtibata geçerek ad soyad telefon ve semt bilgilerini iletmelerini rica ederiz, 
 
Kırmızı kan için; grup ve zaman önemli değildir, Her kan grubundan kan alınmaktadır. Sabah 8:00 ile 15:00 arasında Cerrahpaşa Kan Bankası'nda kan verilebilir. Kan bağışı öncesi Ersin Bey’i 0533 461 76 40 bilgilendirmek yeterli olacaktır.
 
Trombosit bağışı için: kan grubu 0RH+ olmalı ve önce bağış isteğimizi Ersin bey’in nolu 0533 461 76 40 telefonuna; ad-soyad gece ve gündüz semt bilgilerimiz ile sms atmamız daha sağlıklı olacaktır. Trombosit; ihtiyaç halinde ve taze alınması gerekmektedir. 
 
Bir insanlık vazifesi olan bu işlemlere Hakan Toker'in bizlerle aynı renklere gönül vermesi ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nün çalışanı olması dolayısıyla başta üyelerimiz olmak üzere tüm camiamızın ilgi göstereceğini arzuluyoruz. İlginize ve desteklerinize teşekkür ederiz. HAYDİ KAN VERMEYE!

Genç FENERBAHÇELİLER