Advert
Advert

HADDİNİZİ BİLİN!..

HADDİNİZİ BİLİN!..
Bu içerik 21991 kez okundu.
Şampiyonluğa adım adım yürüyen Fenerbahçemizin bu hafta Türk Telekom Arena'da Galatasaray ile oynayacağı karşılaşma öncesi, dün ve bugün bazı basın yayın organlarında başta Fenerbahçe takımının sahaya bayrak dikeceğine ve Galatasaraylı taraftarları provoke edeceğini dair servisler atan, özellikle ülkemizdeki ''saygı ve ahlak'' kavramını unutarak, aileye ve aile bireylerine saygısızlık boyutunu aşarak kahpece başarılı futbolcumuz Caner Erkin üzerine haberler yapıldığını görmekteyiz. Türk basınını sürekli olarak, her derbi öncesi bu tür provokatif haberleri atarak, ortamı geren ve olası çıkacak olaylara zemin hazırladığını, yaşanılan üzücü olaylar sonrası ise, maç öncesi yaptığı haberleri unutarak, olaylar hakkında ülkemiz futbolunu ve taraftarları dünyaya adeta ''terör örgütü'' mensubuna çevirerek tanıttığını hatırlatmak isteriz.

Haberleri yapan site ve altında ''imzası bulunan'' kişileri, o tür haberleri yapmadan önce, kendi eşini ve ailesini düşünerek, bu tür konularda ne kadar hassas olabileceğini bir kez daha unutmadan haber yapmaya, artık taraftar ve taraftar grupları üzerinden oyunlar oynamaya çalışmamaya davet ediyoruz.

O tür haberlerin, ''yetkililerin önlem almaları için'' haber yapıldı gibi bir savunması kesinlikle olamaz. Özellikle atılan başlık kimi hedef alarak o haberin servis edildiğini göstermektedir. Lütfen ''saygı ve ahlak'' değerlerimizi unutmadan haberler yapalım.

Genç FENERBAHÇELİLER