Advert
Advert

Güneydoğu GFB Temsilcilikleri Toplandı!

Güneydoğu GFB Temsilcilikleri Toplandı!
Bu içerik 3641 kez okundu.
Grubumuzun Lideri Sefa Ağabeyimiz ve Temsilcilikler Sorumlumuz Yücel Aslan, Gaziantep GFB'nin ev sahipliğinde gerçekleşen Güneydoğu GFB Temsilcilikleri Toplantısı'nda; Gaziantep, Nizip, Birecik, Urfa, Adıyaman, Elazığ, Malatya, Mersin, İskenderun ve Hatay temsilciliklerimize bağlı kardeşlerimizle biraraya geldi. Geçmiş organizasyonlar hakkında değerlendirmelerin ve gelecekte düşünülen tribünsel ve sosyal planlamalar hakkında istişarelerin yapıldığı buluşmaya uzak-yakın demeden katılan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.
 
Bize kapılarını açan ve misafirperverlikleriyle bizleri bir kez daha onurlandıran Gaziantep GFB'ye de ayrıyeten teşekkür ederiz.
 
Güneydoğu ziyaretlerimiz çerçevesinde, açılışını yapmak üzere Sefa ağabeyimizi Gaziantep'in Nizip ilçesinde yer alan Nizip GFB Lokal'ine davet eden kardeşlerimize de teşekkür ediyor, hizmete sundukları lokalin hayırlı olmasını diliyoruz.

Birlik ve beraberliğimiz, Edirne'den Kars'a, Ardahan'dan Avrupa'ya kadar bizimle iyi günde ve kötü günde beraber olan tüm kardeşlerimizle, Allah'ın izniyle sonsuza dek sürecektir!

 

Güneydoğu Temsilcilikleri Toplantısı Fotoları için TIKLAYINIZ!

 

 Nizip GFB Lokal Açılışı Fotoları için TIKLAYINIZ!