Advert
Advert

GFBClub Kart Hizmetinizde!

GFBClub Kart Hizmetinizde!
Bu içerik 8962 kez okundu.
 Fenerbahçe tribünlerinin öncülüğünü yapan GFB (Gönülden Fenere Bağlıyız), dünyada taraftar gruplarının hayalini kurduğu ancak kimsenin şu ana kadar hayata geçirmeyi başaramadığı bir proje ile huzurlarınıza çıkıyor.

GFBClub kart üyelerimiz; farklı sektörlerde V.I.P işbirlikteliğimiz sayesinde ihtiyaçlarını karşılayacak ve onlara özel indirimlerle kendilerini ayrıcalıklı hissedecek!
 
* Evinizle ilgili bir sorun olduğunda çilingir hizmeti ile sorunlarınızı çözüyor, güvenlik ile ilgili Türkiye'nin önde gelen firmaları ile çalışıyoruz.
 
* Seyahatte iken araca ihtiyaç duyduğunuzda veya özel günlerinizde yapacağınız organizasyonlarınızda da yanınızdayız.
 
* En seçkin mekânlarda yıl boyunca %50'ye varan indirimler.
 
* Birçok markada haftalık ve aylık planlaması yapılan özel hizmet ve ürün kampanyaları.
 
* Seyahat, giyim, gıda, sağlık, kozmetik, kırtasiye, güvenlik, reklam, eğlence, eğitim, mobilya, spor, oyuncak, bebek, araç yardımı, rezervasyon ve danışmanlık hizmetleri ile ve sizi ayrıcalıklı kılacak yepyeni GFBClub sürprizleri kapsamında, her an ve her yerde sizinle olacak birçok markada indirim ve çok özel avantajlar sizi bekliyor!
 
 
GFBClub karttan elde edilecek gelir; Fenerium Mağazalarından yapılacak ürün alışverişi ile çeşitli hayır kurumlarına (Kimsesiz Çocuklar, Darülaceze, Lösev vb. gibi) dağıtılacaktır. Böylece hem FENERBAHÇEMİZ kazanacak, hem de elde edilen gelirle ihtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatmış olacağız.

GFBClub kart başvurusu ve ayrıntılı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

http://gfbclub.gencfb.org/