Advert
Advert

GFB 06 Ankara'dan #EBileteHAYIR Yürüyüşü

GFB 06 Ankara'dan #EBileteHAYIR Yürüyüşü
Bu içerik 9964 kez okundu.
GFB 06 Ankara temsilciliğine üye kardeşlerimiz,  26 Nisan 2014 Cumartesi günü Ankara'da  #EbileteHAYIR protesto yürüyüşü düzenleyecek.

Organizasyonla ilgili olarak GFB 06 Ankara'nın yaptığı duyuru aşağıda yer almaktadır.

Boyun Eğmeyeceğiz!

GFB 06 olarak, senelerdir armanın peşinde branş göz etmeksizin binlerce kilometre yol gidip geldik. Kimi zaman büyük mutluluklar, kimi zaman büyük hayalkırıklıkları yaşadık tribünlerde. Ama bizim için önemli olan her zaman takımımızın yanında olmak, ne koşulda olursa olsun itici bir güç olduğumuzu hissettirebilmekti. 

Geldiğimiz noktada, amaçları ve çıkarları bizlerle çatışan; futbolu ve bizim takımımıza duyduğumuz sevdayı gelir kapısı gören zihniyetlerle karşı karşıyayız. Bir tribüncü için, bizler için deplasman yolundan mahrum kalmak demek olan E-Bilet saçmalığıyla, maalesef, yüz yüzeyiz. Bizler, GFB 06 olarak, bu haksız ve gereksiz uygulamaya karşıyız. Ve nefesimiz yettiği sürece karşısında olacağız. E-Bilet uygulamasını protesto etmek için toplanıyoruz. 26 Nisan Cumartesi günü, saat 14.00'te, kalemiz Beşevler Parkında (SigaralıBey) toplanarak, Ankara'da bulunan TFF binasına yürüyeceğiz!

Susma, Haykır; 
#EBileteHayır !

Facebook etkinlik sayfası için
tıklayınız!