Advert
Advert

Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Kılıç'ı Ziyaret Ettik!

Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Kılıç'ı Ziyaret Ettik!
Bu içerik 2327 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç`ı makamında ziyaret ettim.

Öncelikle e-bilet uygulaması hakkındaki görüşlerimi belirttim. E-bilet uygulamasının tribünlere ve senede sadece birkaç maça değil, kendi sahasında ve deplasmanda oynanan tüm maçlara giden taraftarlara getireceği kısıtlamalardan ve problemlerden bahsettim. Gelecek sezondan itibaren deplasman yasaklarının da kalkması gerektiğini belirterek, kendi tribünlerimiz de özellikle kendi grubumuzun yaşadığı sorunlarımızı dile getirdim.

Tribünlerimiz hakkında dile getirdiğim sorunlarımız hakkında karşılıklı istişare yaptığımız Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç, sorunlarımızın çözümü konusunda tüm gerekli çalışmaları yapacağını belirtti.

Umuyorum ki, bu görüşme sonucunda gerek kendi tribünlerimiz, gerekse ülkemizdeki tüm taraftar gruplarının ve tribünlerinin bu tür yasaklar karşısında herhangi bir kısıtlama ve yaptırım içerisine girmemesi, biz taraftarların haklarının da olduğunun bir kez daha göz ardı edilmemesi gerektiğidir.

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç`a misafirperverliğinden ötürü teşekkür eder, yeni makamının kendisine hayırlı olmasını dilerim.

Sefa Kalya