Advert
Advert

Gençlerbirliği maçının ardından..

Gençlerbirliği maçının ardından..
Bu içerik 13516 kez okundu.
Bütün Fenerbahçeli dostlarıma ve kardeşlerime selamlar; 
 
Pazar günü Fenerbahçemizi yalnız bırakmamak için Ankara'daydık. Ligin kritik haftalarında maalesef istemediğimiz sonuçla Ankara'dan ayrıldık. Ancak önümüzde zorlu bir Benfica maçı var. Bizi UEFA Finali'ne götürecek güzel bir skora inanıyoruz. Bu yüzden takımımıza tıpkı Ankara'da olduğu gibi desteğimiz sürecek. 

Maçla ilgili tribün değerlendirmesi yapacak olursak başta ev sahibi GFB 06 Ankara'ya ayrı bir teşekkür etmek istiyorum. Tüm taraftarlarımızı ve GFB temsilciliklerini çok güzel ağırladılar. Maç öncesi yapılan yürüyüş bizleri hem duygulandırdı hem de mutlu etti.

Ankara'ya gelerek, oranın bir deplasman olmadığını gösteren başta İstanbul'dan giden üyelerimiz ve 1907 Gençlik, Devils of GFB, GFB's Angels alt gruplarımız olmak üzere GFB 06 Ankara,GFB 06 Üni ve Lise,  Mersin GFB, Adana  GFB, Yalova  GFB, Kütahya GFB, Çorum GFB, Amasya GFB, Merzifon GFB, Konya GFB, Karadeniz Teknik Üniversitesi GFB, Kırşehir GFB, Batman GFB, Manisa GFB, Bursa GFB, Şanlıurfa GFB, Karabük GFB temsilciliklerimize teşekkür ederim. Beraber nice deplasmanlara inşallah.  
 
Tribünlerde görüşmek üzere,
 
Saygılarımla.