Advert
Advert

Fenerbahçe’nin Kalesi İstanbul Aydın UNIGFB Toplandı!

İstanbul Aydın Üniversitesi UNIGFB üyesi kardeşlerimiz, Florya Kampüsünde Fenerbahçeli kardeşlerimizi toparlamak, yapacakları maç organizasyonları, sosyal etkinlikler, panel çalışmaları, grup bilgilendirmesi ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla yüksek katılımlı toplantı gerçekleştirdiler.

Fenerbahçe’nin Kalesi İstanbul Aydın UNIGFB Toplandı!
Bu içerik 15284 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

Fenerbahçe’nin Kalesi İstanbul Aydın UNIGFB Toplandı!

İstanbul Aydın Üniversitesi UNIGFB üyesi kardeşlerimiz, Florya Kampüsünde Fenerbahçeli kardeşlerimizi toparlamak, yapacakları maç organizasyonları, sosyal etkinlikler, panel çalışmaları, grup bilgilendirmesi ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla yüksek katılımlı toplantı gerçekleştirdiler.

Toplantıda tüm detaylar değerlendirilip Fenerbahçemize katkı sağlamak amacıyla neler yapılabileceği üzerine herkesin görüşlerine yer verilmiştir.

Organizasyonlarında Sefa Reis’in adını eksik etmeyen, Fenerbahçemiz için büyümeye devam eden İstanbul Aydın UNIGFB temsilciliğine bağlı kardeşlerimize GFB ailesi olarak teşekkür ederiz.

Bir arada Fenerbahçe için emek vermek adına İstanbul Aydın Üniversitesi’nde bulunan bütün Fenerbahçeli kardeşlerimizi önümüzdeki haftalarda açık olacak olan stand çalışmalarına davet ediyor aramıza katılmalarını bekliyoruz.

Bilgilendirme: İstanbul Aydın Üniversitesi’nde bulunan tüm Fenerbahçeli arkadaşlarımız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirler.

Facebook: www.facebook.com/fenerbahcekalesi/

Twitter: www.twitter.com/unigfbiau

Instagram: www.instagram.com/unigfbiau/

istanbul aydın üni üni gfb gfb gencfb