Advert
Advert

Eskişehirspor maçının ardından..

Eskişehirspor maçının ardından..
Bu içerik 5435 kez okundu.
Bütün Fenerbahçeli dostlarıma ve kardeşlerime selamlar;

Ligde zorlu Eskişehir maçını ilginç hakem kararlarıyla geride bıraktık. Fenerbahçe taraftarları olarak bu bilinçli oyunları kabul edemiyoruz. Medeni yollardan tepkimizi koyarak Fenerbahçemizin haklarını savunacağımızı herkesin bilmesini istiyorum.

Akhisar Belediyespor'un 80 liralık bilet fiyatının ardından Eskişehir'de 100 liralık bilet fiyatıyla karşılaştık. Perşembe günü 15 euro olan Marsilya maçının kategorisi ve önemiyle karşılaştırıldığında durumun ciddiyeti daha net görülüyor. Kulüpler birliği ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun rakip takım bilet fiyatlarına düzenleme getirmeleri gerektiğini tekrardan belirtmek istiyorum. 

Eskişehir'de 100 liralık bilet fiyatlarına rağmen tribün performansımız güzeldi. Maç boyunca Fenerbahçemize en güzel desteği verdik. Ev sahipliği yaparak bizleri en güzel şekilde ağırlayan Fatih kardeşim başta olmak üzere, maça organizasyon düzenleyen Eskişehir GFB, GFB 06 Ankara, Akhisar GFB, Bandırma GFB ve maça İstanbul'dan katılım gösteren üyelerimize teşekkür ederim. Perşembe günü Türkiye'den ve Avrupa'nın çeşitli yerlerinden çok sayıda üyemizle birlikte Marsilya'da olacağız inşallah.
Tribünlerde görüşmek üzere,

Saygılarımla.

Sefa