Advert
Advert

Bütün Fenerbahçelilerin Dikkatine!

Bütün Fenerbahçelilerin Dikkatine!
Bu içerik 24350 kez okundu.
Fenerbahçe yönetiminin kötü çocuklar olarak lanse ettiği, her fırsatta takıma zarar verdiği ve cezalar aldırdığı söylenen Okul Açık tribün grupları stada girmesin diye 5 maçtır 12 bin kapasiteli tribüne bilet satışı yapılmamaktadır. Fenerbahçe camiasına sormak istiyoruz; maç başına yaklaşık 500 bin Türk Lirasından toplam 2.5 Milyon Türk Lirası zararı sayın Aziz Yıldırım cebinden karşılamakta mıdır? Sözde kurumsal bir anlayış ile yönetilen Fenerbahçemizin uğratıldığı bu zararın hesabını sorması gereken merciler görevlerini yapmakta mıdır?
 
Okul Açık tribün grupları olmadan tiyatroya dönen Kadıköy'de yönetim ve futbolcularımızın "taraftar stada dönsün" çağrısına bilet satışı olmadan nasıl karşılık vereceğimizi merak etmekteyiz? Hem maddi hem manevi bakımdan Fenerbahçemiz göz göre göre zarara uğratılmaktadır.
 
Ayrıca Okul Açık tribün gruplarının stada giremediği Fenerbahçemiz-Eskişehirspor maçında taraftarın neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi olduğumuz müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 110. 000 Türk Lirası para cezası aldık. Passolig uygulamasına rağmen kanunları hiçe sayarak Okul Açık tribününe bilet satışı yapmayan Fenerbahçe başındaki bu zihniyetin Fenerbahçe'yi uğrattığı zararları büyük Fenerbahçe taraftarının takdirine bırakıyoruz...

Genç FENERBAHÇELİLER