Advert
Advert

Bütün Fenerbahçeli dostlarıma ve kardeşlerime selamlar.

Bütün Fenerbahçeli dostlarıma ve kardeşlerime selamlar.
Bu içerik 19768 kez okundu.
Bu haftaki Fenerbahçe maratonuna Çarşamba günü Bayburt deplasmanı ile başladık. Başta İstanbul olmak üzere, Bayburt GFB'ye teşekkür ederim. 

Cuma günü Kayseri Erciyes maçına çıkarma yapan başta İstanbul olmak üzere; Sivas, Kayseri, Adana, Kahramanmaraş, Karabük, Manisa, Osmaniye, Niğde, Kırşehir, Rize, Şanlıurfa, Gaziantep, Malatya, Konya, Elazığ, Çorum, Mersin, Nevşehir temsilciliklerimize teşekkür ederim. Çağrımıza uyarak deplasmanları Kadıköy'e çeviren bütün kardeşlerime ve il temsilciliklerimize bir kez daha çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Bu onurlu davada Allah'ın izniyle her zaman beraberiz inşallah!

Cumartesi günü Çanakkale'de bayan voleybol takımızı yalnız bırakmayan Çanakkale GFB, İzmir GFB, Ultras Fener, Üni GFB ve Ünifeb üyesi kardeşlerime teşekkür ederim. 

Bugün İnegöl'de erkek voleybol takımımızı yalnız bırakmayan başta İstanbul olmak üzere; 1907 Gençlik, Devils Of GFB ve GFB's Boğaz Hooligans alt gruplarımıza ve Alemde Fener ve Okul Açık tribüncülerine ve Bursa GFB, Uludağ Üni GFB ve İnegöl GFB temsilciliklerimize teşekkür ederim. 
Ayrıca bugün Eskişehir'de Fenerbahçemiz erkek basketbol takımını yalnız bırakmayan GFB 06, Eskişehir GFB, Kütahya GFB ve Tavşanlı GFB temsilciliklerimize teşekkür ederim. 

Yine bugün U-17 maçında genç kardeşlerimizi yalnız bırakmayan 1907 Ultras alt grubumuza teşekkür ederim. 

Son olarak Cuma günü Fenerbahçe erkek basketbol takımımızı Euroleague müsabakasında Fenerbahçe Ülker Arena'da Okul Açık'a yakışır şekilde destekleyen GFB, Uni GFB ve Ünifeb'li kardeşlerimize teşekkür ederim. 

5 güne 1 iç saha ve 6 deplasman sığdıran ve bir olduğunda ne kadar büyük olduğunu ortaya çıkan Fenerbahçe tribünü, ayrıştırıcı ve engelleyici zihniyete karşı dimdik ayakta olduğunu her zamanki gibi yine Fenerbahçemizin peşinde olarak gösterdi. 
İsmini unuttuğum Fenerbahçeli kardeşlerim olabilir. Şimdiden kusura bakmasınlar.
 
GFB dimdik ayakta! Okul Açık her yerde! 
 
Sevgilerimle
 
Sefa Kalya