Advert
Advert

Bu Vatan Hepimizin

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan; tarihe geçecek olan darbe girişimi olayını ve sorumlularını şiddetle kınıyoruz! Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne zarar vermeye çalışan

Bu Vatan Hepimizin
Bu içerik 1927 kez okundu.

Bu Vatan Hepimizin

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan; tarihe geçecek olan darbe girişimi olayını ve sorumlularını şiddetle kınıyoruz!

Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne zarar vermeye çalışan; polisi askere, askeri polise düşman edip iç savaş çıkarma aşamasına getiren, masum askerlere emir verip zorla halkın üstüne süren, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ismini kullanarak, onun kurduğu TBMM'yi bombalatıp asıl amacın terör eylemi yapmak olduğunu açıkça gösteren, ülkemizin bazı şehirlerinde emniyetlere ve belli başlı binalara ateş açtıran, medya binalarına baskın düzenleyerek televizyon yayınlarının kesilmesine sebep olan, aldıkları emirle mecburen olayların içinde bulunan ve olaylardan haberi dahi olmayan masum askerlere saldıran, hatta o askerlerin boğazını kesecek kadar gözü dönen tüm bu kişileri şiddetle kınıyor, en yakın zamanda Yüce Türk Adaleti önünde yargılanıp en ağır cezalara çarptırılmalarını umuyoruz.

Unutulmamalıdır ki;

Bu vatan hepimize yeter, her zaman kardeşlik içinde yaşama taraftarı olduk ve ömrümüzün sonuna kadar öyle olacağız. Ülkemizin huzurunu bozmak isteyen art niyetli şahıslar kötü emellerini gerçekleştiremeyecekler!

BU VATAN HEPİMİZİN

Saygılarımızla,

Üniversiteli Genç Fenerbahçeliler

gfb genc fenerbahceliler unigfb universiteli genc fenerbahceliler