Advert
Advert

Beşiktaş Maçının Biletleri Satışa Çıkıyor!

Beşiktaş Maçının Biletleri Satışa Çıkıyor!
Bu içerik 3947 kez okundu.
 Spor Toto Süper Lig’in 13. haftasında, Fenerbahçemiz ile Beşiktaş arasında, 30 Kasım Cumartesi günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak maçın biletleri, 18 Kasım Pazartesi günü satışa çıkıyor.

18-19 Kasım tarihlerinde Kongre Üyelerimiz için satışa çıkacak biletler, 20-21 Kasım tarihlerinde Kongre Üyelerimiz ile birlikte Fenerbahçe Taraftar Kart sahipleri ve faturalı Fenercell kullanıcıları için de satışa sunulacak. Biletler, 22 Kasım Cuma günü itibariyle de genel satışa açılacak.

Karşılaşmaya gelecek üyelerimizin biletlerini Okul Açık Tribünü'nden (Türk Telekom) almaları önemle rica olunur.

Kongre Üyelerimiz, Premium ve Platinium Taraftar Kart sahipleri 2, Gold Kart sahipleri, Fenercell Faturalı hat kullanıcıları ile Classic Kart sahipleri ise 1 adet bilet alabilecek. Gişeden yapılacak Bilet satışında kart ibrazı zorunlu olup, sadece kart sahibinin kendisine satış yapılacaktır. Gişe dışında yapılacak tüm biletlerin satışı biletix.com üzerinden gerçekleştirilecek.

Not: Kongre Üyelerimize 18-19.11.2013 tarihinde yapılacak bilet satışı internet ile aynı zamanda Stadyum Biletix gişesinden de gerçekleştirilecektir. Stadyum gişesi saat 10.00’da açılacaktır. Gişeden yapılacak bilet satışı sadece ilk iki güne mahsustur. Diğer günlerdeki satış sadece biletix.com üzerinden yapılacaktır.

Bilet fiyatları ise şu şekilde:

TÜRK TELEKOM ve MİGROS TRİBÜNÜ : 66,00 TL
FORD FENERIUM ÜST – MARATON ÜST H-I BLOK: 132,00 TL
FORD FENERIUM ÜST - MARATON ÜST C-D-F-G BLOK : 154,00 TL
D-SMART FENERIUM ALT - MARATON ALT A-B-H-I BLOK : 205,00 TL
D-SMART FENERIUM ALT - MARATON ALT C-G BLOK : 255,00 TL
D-SMART FENERIUM ALT - MARATON ALT D-F BLOK : 305,00 TL
D-SMART FENERIUM ALT - MARATON ALT E BLOK : 315,00 TL