Advert
Advert

Basında Çıkan Haberler Hakkında!

Basında Çıkan Haberler Hakkında!
Bu içerik 10968 kez okundu.
AA muhabirlerinin kaleme döktüğü, söz konusu röportaj malesef söylediklerim çarpıtılarak, söylemediklerim eklenerek yayınlanmıştır. Röportajda özellikle, 'Taksim sloganı atanların Fenerbahçeli olduğuna inanmıyorum' şeklinde yer alan ifade kesinlikle yalandır. Kimse kimsenin Fenerbahçeliliğini sorgulayamaz.

Röportajda özetle; tribünde siyasete karşı olduğumuzu, siyasi anlamda atılan her slogana karşı olup, yerinin tribünler olmadığını dile getirdim.

Grubumuz GFB içerisinde de olduğu gibi, Fenerbahçe tribünlerinde de farklı siyasi görüşlere sahip geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Herkes birbirinin sempati duyduğu kişi ve partiye saygı duymak durumundadır. Ancak bu farklı görüşteki kişileri, aşkımızı anlatmaya gittiğimiz ortak paylaşım alanı olan stadımızda, siyasi sloganlar vesilesiyle karşı karşıya getirmek yanlıştır. Fenerbahçemiz için gittiğimiz stadımızda sloganlarımızı her zaman Fenerbahçemize yönelik yapmalıyız.

Zamanında şehitlerimiz için, en son da vefat eden kardeşimiz için tribünde tekbir getirdiğimizde, "dini slogan atıyorlar" ithamıyla karşı karşıya kalan, "hükümet istifa" sloganını atmamamıza rağmen bize yıkılmaya çalışılan, kısaca bazen hükümet yanlısı bazen hükümet karşıtı gibi gösterilmeye çalışıldığımız kaypak, aciz, art niyetli, anlaşılması zor bel altı vuruşlara maruz kaldığımız bir dönemde, bizi yıkmak için bir sonraki iftiranın ne olacağını merak ediyoruz.

Hep söyledik;

Haklı olanın acelesi yoktur.

Sefa-Genç FENERBAHÇELİLER