Advert
Advert

Başarılar 12numara.com.tr

Başarılar 12numara.com.tr
Bu içerik 1291 kez okundu.

Fenerbahçe taraftar sitelerine bir yenisi daha eklendi. www.12numara.com.tr yayına 12.12.2012 tarihinde (bugün) saat 12:12`de başladı. GFB ailesi olarak 12numara.com.tr'ye yayın hayatında başarılar diliyor, Fenerbahçemize büyük yararlar gösterecek işlere imza atmalarını temenni ediyoruz. www.12.numara.com.tr `nin basın açıklaması şöyle:

Fenerbahçe taraftarlarının gerçek sesi olacak olan “12 Numara” markamız, 12.12.2012 tarihinde saat 12:12’de www.12numara.com.tr web sitemiz üzerinden yayın hayatına başlayacaktır. Aynı zamanda 12 Numara Dergisi ve Radyo 12 Numara projelerimiz de kısa bir süre içerisinde hayata geçirilecek olup, gerçek Fenerbahçelilerin hizmetine sunulacaktır. 12 Numara markası hakettiği şekilde Büyük Fenerbahçe taraftarları ile interaktif olarak büyüyecek, yepyeni ve kapsamlı içerikleriyle Fenerbahçe’mizin yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada bilinirliğini arttırmaya yönelik çalışmalar yaparak  Fenerbahçe taraftarı ve Türk sporunun hizmetinde olacaktır.
 
12 Numara olarak, Fenerbahçe camiasının bir bütün olduğunu unutmadan, tüm tribün grupları başta olmak üzere, tüm Fenerbahçe camiasının sesini duyurabileceği, duygu ve fikirlerini paylaşabileceği, tüm camianın bir araya gelebileceği bir yayın organı olmayı hedeflemekteyiz.


12 Numara projemiz şekillenmeye başladığı ilk günden bugüne kadar büyük zorluklarla yüzleşmiştir. Bu süreçte, bu büyük ismi, kendi çıkarları uğruna Fenerbahçe’mizin çıkarlarını hiçe sayarak kullanmak isteyenler çıktığı gibi, takımımızın şanlı taraftarına yakışmayacak bir imajın oluşmasına da sebebiyet verilmiştir. 12 numara isminin tescilli sahipleri olarak bizler, bir Fenerbahçeliye yakışan saygınlıkta yayın yapma prensibimiz ile söz konusu sahte ve yakışıksız tüm kişi ve kurumlarla yargı önünde hesaplaşmak üzere gerekli adımları attık ve bu sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız.  İşbu nedenle, 12 Numara isim hakkının münhasıran tarafımızda tescilli olduğunu hatırlatır, ismimizi kullanarak yayınlar yapmakta olan şahıslar ve gruplara itibar edilmemesini önemle talep ederiz.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.